O nás

Jsme tu pro Vás,
ale kdo jsme?

Active Retail Asset Management je moderní, praktická a důvěryhodná společnost
v oblasti správy aktiv a majetku, která dosáhla v České republice výjimečných výsledků.

Živíme se správou komerčních nemovitostí, se specializací pro obchodní centra. Active Retail Asset Management s.r.o. (ARAM) je česká, moderní, praktická a důvěryhodná společnost v oblasti správy aktiv a majetku, která dosáhla v České republice výjimečných výsledků. Společnost byla založená v roce 2013 týmem, který se v průměru pyšní 20 lety zkušeností na trhu v České a Slovenské republice a v Česku v současnosti spravuje majetek v hodnotě 300 milionů €. Nabízíme kompletní sortiment služeb správy majetku a mnohé další, se silným důrazem na maloobchod a volný čas v kombinaci s citem pro inovace a efektivitu. Naše odborné znalosti napříč správami obchodních center nám umožňují vytvářet takové prostředí pro nájemce, které zákazník/spotřebitel rád navštíví a utratí zde své peníze.

Vztahy jsou pro nás důležité a rádi zapůsobíme. Úzce spolupracujeme se stovkami nájemců – včetně největších obchodních řetězců – a garantujeme, že klienti dosáhnou optimálního výběru a nájemního mixu a struktury výnosů. Výkonnost je pravidelně monitorována a reportována s použitím odborného účetnictví a databázového softwaru. Každý úspěch klienta je důvodem k naší radosti. My máme naši práci rádi a jsme vděční našim klientům za důvěru. Jsme malá firma, postavená na velmi zkušených odbornících, s osobním přístupem k našim projektům ve správě, a k jejich majitelům.

Kdo jsme?

ARAM je moderní, praktická a důvěryhodná společnost v oblasti správy aktiv a majetku, která dosáhla v České republice výjimečných výsledků. Nabízíme kompletní sortiment služeb správy majetku a mnohé další, se silným důrazem na maloobchod a volný čas v kombinaci s citem pro inovace a efektivitu.

Naše znalosti

Naše odborné znalosti napříč oblastí obchodu s nemovitostmi nám umožňují vytvářet výjimečné maloobchodní prostory, které spotřebitel rád navštíví a utratí zde své peníze. Obchodní centra a retail parky ve správě ARAM vykazují průměrný 12% růst tržeb ročně.

Zkušenost

Myslet globálně a jednat lokálně přináší své výsledky. Máme mezinárodní rozhled a zkušenosti, vyvážený praktickým lokálním přístupem, který přináší výsledky a stanovuje nové standardy úspěchu.

Kvalita

Pro úspěch je nezbytně nutná hluboká znalost správy majetku a spotřebitelských trendů. ARAM tým se pravidelně vzdělává, účastní se akcí pořádaných ICSC, MAPIC, RetailCon, apod, spolupracuje s odborníky ze zahraničí, s analytiky a jsme znalci lokálních trhů, to vše přináší drahocenné zdroje pro naše klienty a jejich majetek. Pracujeme pro pestrou škálu vlastníků včetně Bank, Fondů a privátních majitelů, zajišťujeme péči a věnujeme pozornost detailům, abychom překonali smluvené cíle a splnili specifické potřeby klientů.

Statistiky

Jsme v kontaktu s velkými maloobchodními řetězci a retailovými
nájemci z celé Evropy. Obchodní centra a retail parky ve správě
ARAM vykazují průměrný 12% růst tržeb ročně.

Naše statistiky
nikdy nelžou

100

tisíc m2

Obchodních prostor
je v naší péči

300

maloobchodních značek

Z celého světa je
v našem portfoliu

95

% ročně

Průměrná obsazenost pronajímatelných
ploch v naší správě

15

milionů lídí

Navštíví za rok naše
obchodní centra

Kontakt

Potřebujete se na něco
zeptat? Napište nám

Máte zájem o naše služby, chcete se na cokoliv zeptat, domluvit si schůzku
nebo s námi spolupracovat? Napište nám, ozveme se Vám zpátky.