Portfolio

Jsme pyšní na hotové
projekty a reference

Máme mezinárodní rozhled, vyvážený praktickým lokálním přístupem, který
přináší výsledky a stanovuje nové standardy úspěchu.

Retail Park Olomouc

5.000 m2 GLA
9 NÁJEMNÍCH JEDNOTEK
VE SPRÁVĚ OD 1.5. 2014
KLIENT: GEMO HOLDING A.S.

Menší retail park v okresním městě Olomouc, ve které je jedna z největších hustot m2 prodejních ploch na jednoho obyvatele. Retail park jsme stabilizovali, postupně dopronajali, vyměnili neúspěšné nájemce za nové koncepty, snížili jsme provozní náklady. Retail Park je 100 % pronajatý, výběr nájmů je 100 %.

FORUM Nová Karolina Ostrava

60.000 m2 GLA
220 NÁJEMNÍCH JEDNOTEK
VE SPRÁVĚ OD ROKU 2011, POD HLAVIČKOU ARAM OD 1. 4. 2014.
DATUM OTEVŘENÍ: BŘEZEN 2012
KLIENT: REICO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY A.S.

Jedno z největších nákupních center v České republice. Centrum jsme spravovali pro anglický nemovitostní fond Meyer Bergman, po akvizici Reico investiční společností České spořitelny a.s. jsme v tendru obstáli proti konkurenci díky našim výsledků, organizaci práce, zkušenému seniornímu týmu a získali jsme dlouhodobý kontrakt na kompletní správu centra od náročného klienta. Úspěšně jsme absolvovali proces prodeje centra, který i přes jeho náročnost dodržel časový plán.

OC Čtyři Dvory České Budějovice

12.000 m2 GLA
HLAVNÍ NÁJEMCI : AHOLD, CINESTAR, ROSSMANN DROGERIE, PEPCO, KIK
VE SPRÁVĚ OD 1. 3. 2020
KLIENT: REICO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY A.S.

Obchodní centrum Čtyři Dvory je menší nákupní centrum, které bylo v roce 2019 kompletně zrekonstruováno a nabízí vše potřebné pro každodenní nákupy a zábavu. Kromě supermarketu Albert a základní nabídky módy, módních doplňků a vybavení pro domácnost se v centru nachází také multikino Cinestar, Bowling a nový foodcourt. Centrum leží v západní části Českých Budějovic, na sídlišti Máj s vynikajícím dopravním spojením. Centrum nabízí celkem 300 bezplatných parkovacích míst.

OC Géčko Liberec

11.100 m2 GLA
HLAVNÍ NÁJEMCI: SPORTISIMO, DM DROGERIE, CCC, C&A
VE SPRÁVĚ OD 1. 8. 2020
KLIENT: REAL ESTATE FACILITY MANAGEMENT DRFG

Nákupní centrum Géčko Liberec bylo otevřeno v listopadu 2007 jako navazující projekt k hypermarketu Globus. Záhy se stalo vyhledávané nejen návštěvníky z Liberce, ale i širokého okolí. Nachází se v severozápadní části Liberce v těsné blízkosti rychlostní komunikace R35 a je součástí velké Obchodní a průmyslové zóny Sever. Společně s dalšími partnery celé obchodní zóny nabízí širokou a zajímavou nabídku obchodů a služeb pro celou rodinu a to vše vedle nejoblíbenějšího konceptu hypermarketů v ČR, hypermarketu Globus.

Bořislavka Centrum

30 125 m2 GLA – kancelářské plochy
9 875 m2 GLA – maloobchodní prostory
51 nájemních jednotek
Ve správě od: 1.2.2022
Hlavní nájemci: Datart, dm drogerie, Lidl, Pepco
Klient: REICO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY A.S.

Nová dominanta Evropské třídy v sobě snoubí soudobou architekturu a umění. Architektonický návrh je dílem uznávaného pražského ateliéru AULÍK FIŠER ARCHITEKTI. Členitá budova umožňuje nadstandardní veřejnou prostupnost soukromým pozemkem o výměře 12 200 m2 a vytváří řadu atraktivních veřejných prostor, které se společně s obchodní pasáží stávají přirozeným místem setkávání pro 100 000 obyvatel spádové oblasti.

ELCOM Ostrava

4 057 m2 GLA
1 nájemce
Ve správě od: května 2021
Klient: REICO INVESTIČNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY A.S.

Kancelářský komplex skládající se ze dvou budov, pronajatý technologické společnosti Elcom. Naším cílem je poskytnout nájemci prvotřídní servis tak, aby zůstal dlouhodobým nájemcem nemovitosti.

Sconto Liberec

10 000 m2 GLA
1 nájemce
Ve správě od června 2021
Klient: IMOBILIEN AG

Retailová nemovitost s jedním nájemcem s dlouhodobou nájemní smlouvou. Naším cílem je poskytnout nájemci prvotřídní servis tak, aby zůstal dlouhodobým nájemcem nemovitosti.

Portfolio

Společnost ARAM má zkušenosti se správou dominantních center
i menších lokálních projektů.

Historické projekty
Track record

OC FORUM Ústí nad Labem

28.000 m2 GLA
100 NÁJEMNÍCH JEDNOTEK
VE SPRÁVĚ OD DUBNA 2014 DO KONCE ROKU 2016
KLIENT MEAER BERGMAN

Centrum v samotném srdci okresního města Ústí nad Labem. Centrum jsme převzali po akvizici fondem Meyer Bergman, pod hlavičkou ARAM ve správě od dubna 2014. Po prodeji centra fondu NEPI jsme správu centra předali novým majitelům.

OC Futurum Hradec Králové

35.000 m2 GLA
140 NÁJEMNÍCH JEDNOTEK
VE SPRÁVĚ OD BŘEZNA 2015 DO DUBNA 2018
KLIENT: MEYER BERGMAN

Dominantní centrum Východních Čech, převzali jsme do správy ihned po akvizici fondem Meyer Bergman. Sestavili jsme zcela nový tým správy centra, který je na centru dodnes a pracuje už pro nové majitele, CPI. V centru jsme vyměnili 20 % nájemců, zcela jsme změnili marketingovou strategii centra, připravili centrum na příchod konkurence (Aupark), jehož otevření nemělo na centrum pak žádný dopad. Zefektivnili jsme provoz centra, přetendrovali a vyměnili klíčové dodavatele, vyměnili jsme technologie chlazení a osvětlení (LED). Fond pak prodal centrum s výjimečným finančním výsledkem. Proces prodeje centra CPI trval od podpisu LOI do closingu rekordních 6 týdnů.

Administrativní komplex RUSTONKA Praha

30.000 m2 GLA
40 NÁJEMCŮ RETAIL + OFFICE
VE SPRÁVĚ OD: UVEDENÍ DO PROVOZU BŘEZEN 2018
KLIENT: J&T / WHITESTAR

Reference

Spokojení klienti
jsou naše vizitka

Máme mezinárodní rozhled, vyvážený praktickým lokálním přístupem, který
přináší výsledky a stanovuje nové standardy úspěchu.

Kontakt

Máme mezinárodní rozhled, vyvážený praktickým lokálním přístupem, který
přináší výsledky a stanovuje nové standardy úspěchu.

Potřebujete se na něco
zeptat? Napište nám