Press

Tiskové zprávy,
newslettery a tak dále...

Díky množství informací a dat, s nimiž transparentně pracujeme,
vydáváme pravidelně analýzy a reporty určené pro tuzemský trh,
nájemce, banky nebo média. Najdete zde newslettery, reporty, aktuální
novinky nebo tiskové zprávy, které jsme publikovali.

Slavná značka GAP otevře první obchod v Česku

Forum Nová Karolina Ostrava ukáže ikonická tři písmena GAP jako první obchodní centrum v Česku. Známá oděvní značka přivítá své příznivce již během podzimu. „Začátkem října jsme již otevřeli první mimopražskou prodejnu Karl Lagerfeld a do konce roku nás čeká ještě třeba nový obchod Under Armour,“ říká Tomáš Lučan, marketingový ředitel ostravského obchodního a zábavního centra.

Číst více

Forum Nová Karolina pečuje o bezpečnost lidí v „první linii“

Ostrava, 27. dubna 2020 – Pomoc pro prodavačky, zdravotníky i dobrovolníky. Forum Nová Karolina zajistilo pro zaměstnance centra roušky a dezinfekce, navýšilo bezpečnostní a hygienická opatření ve vnitřních prostorech, zabezpečilo ochranné prostředky pro dobrovolníky organizace ADRA a podpořilo výrobu tisíců roušek pro další ostravské organizace a instituce.

Číst více

Forum Nová Karolina hlásí rekordní rok

Ostrava, 25. února 2020 – Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina má za sebou nejúspěšnější rok v historii. V roce 2019 se návštěvnost ostravského centra navýšila o pět procent, tržby pak meziročně vzrostly o osm procent. Vlastník jednoho z největších obchodních center v České republice, ČS nemovitostní fond, spravovaný REICO investiční společností České spořitelny, plánuje v roce 2020 investovat do nového parkovacího systému, revitalizace prostor nebo moderních technologií.

Číst více